Polecamy

1 października 2020 I nie oddałyśmy krzyża kliknij aby powiększyć 8 października 2020 Bieg NZS kliknij aby powiększyć 5 grudnia 2020 Wystawa w 40-lecie powstania NZS kliknij aby powiększyć

Klub Wtorkowy - strona archiwalna

Kino Odkrywców Historii

SPOTKANIA ↩

Spotkanie Krakowskiego Klubu Wtorkowego w Pubie Róg Brackiej i Reformackiej, ul. Reformacka 3 w czwartek, 5 września 2019 r., o godz. 18:00.
„Kandydat PiS do Senatu RP - okręg 13”.
Gościem Klubu był dr Krzysztof Mazur (politolog i filozof, asystent w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP oraz Rady Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, były prezes Klubu Jagiellońskiego, współtworzył ruch społeczny Godzina dla Polski, nast. partię Polska Razem, członek redakcji kwartalnika „Pressje”). Spotkanie prowadził Adam Kalita.

Relacja filmowa: